Transfery v Praze

Na transfery od FUCHS Event se můžete spolehnout!

FUCHS Event: Spolehlivost a kvalita

FUCHS Event pro Vás zajistí všechny potřebné transfery – tradiční i netradiční. U větších akcí s vyšším počtem účastníků vypracujeme nezbytnou logistiku.

Potřebujete zajistit v rámci Vaší akce transfery z letiště ke konferenčnímu hotelu? Dle příletu Vašich účastníků vypracujeme časový harmonogram všech transferů a tyto zajistíme dle počtu osob limuzínami, malými autobusy pro max. 19 osob nebo velkými cestovními autobusy s kapacitou do 49 osob.

Transfery netradičními a neobvyklými dopravními prostředky zvyšují atraktivitu Vašeho eventu a dělají ho nezapomenutelným. Dokážeme zajistit například transfer hostů k večernímu eventu v historických tramvajových vozech (kapacita až 350 osob). Nebo máte v Praze incentivní skupinu a chcete hned po příletu své hosty ohromit? V tom případě rádi zorganizujeme speciální transfer do hotelu v originálních „socialistických“ vozech Škoda 100 a 120 nebo v Trabantech. Plánujete slavnostní galavečeři v exkluzivní lokaci nebo gurmánské restauraci? Překvapte své hosty transferem s originálními oldtimery nebo s jízdou v kočáře!

Potřebujete přepravit menší VIP skupinu z Prahy k nějaké outdoorové aktivitě mimo Prahu? Pak bude pro Vaše účastníky let vrtulníkem již prvním nezapomenutelným zážitkem tohoto programu!


Náš servis:

Těšíme se na Vaši nezávaznou poptávku!