Konference a kongresy

Vaše konference s FUCHS Event poběží jako dobře seřízené hodinky!

FUCHS Event – zajistíme perfektní organizaci Vaší konference či kongresu

FUCHS Event je profesionálním organizátorem konferencí a kongresů (PCOProfessional Congress Organiser Prag) a má dlouholeté zkušenosti s přípravou a kompletním organizačním zajištěním řady mezinárodních a firemních konferencí v Praze, Plzni, Brně a i menších firemních mítinků a školení v různých regionech České republiky.

Díky našim znalostem lokálního konferenčního trhu a skvělým kontaktům ke všem důležitým poddodavatelům jsme schopni Vám nabídnout excelentní řešení pro Vaši plánovanou akci – nezávisle na její velikosti a obsahu.

Využijte našich zkušeností a našeho know-how! Rádi Vám doporučíme vhodné prostory pro Váš kongres, konferenci či mítink. Kromě klasických kongresových center, hotelových konferenčních prostor a průmyslových výstavišť můžeme nabídnout i alternativní, netradiční konferenční prostory v historických palácích a klášterech, starých průmyslových halách, letištních halách, muzeích a galeriích.

Jsme Full-Service agentura a rádi Vám pomůžeme s kompletní organizací Vašeho kongresu či konference do posledního detailu. Rádi Vám doporučíme a zajistíme vyhovující konferenční hotel včetně potřebných ubytovacích kapacit, nainstalujeme moderní prezentační techniku, postaráme se o „odlehčený“ catering, aktivní programy pro udržení koncentrace během přestávek, profesionální tlumočníky a tlumočnickou techniku, zkušené hostesky, transfery a jejich logistiku, atraktivní doprovodné programy včetně přivítacích večírků, slavnostních gala večeří s evtl. předáváním cen až po farewell-párty.


Prag – perfektní kongresová a konferenční destinace

Praha je krásná, moderní, pulsující evropská metropole s velmi vyspělou M.I.C.E. infrastrukturou, která uspokojí i ty nejnáročnější organizátory kongresů, konferencí, mítinků, seminářů, školení, výstav a jiných společenských a firemních akcí.

Pokud si k tomu připojíte další, pro organizaci těchto akcí nezbytných atributů, jako výborná dopravní dostupnost, vysoká bezpečnost, atraktivita místa konání, pohostinná a přátelká mentalita Čechů s jejich výbornou českou kuchyní a vysoce profesionální partneři, jistě si snadno odpovíte na otázku, kde se Vaše příští akce má konat.

Zvolte si Prahu a FUCHS Event a Váš Event bude zaručeným úspěchem!


Konferenční management


Těšíme se na Vaši nezávaznou poptávku!