O nás

Naše zkušenosti, vysoké organizační dovednosti a láska k detailům zajistí úspěch Vašeho eventu!

FUCHS Event – Vaše eventová agentura v Praze

FUCHS Event je tzv. Full-Service agentura (Prag Destination Management Company & Professional Conference Organizer, PCO), zabýváme se na vysoce profesionální úrovni plánováním, organizací a produkcí různých společenských a firemních akcí, eventů, konferencí, kongresů, školení a mítinků, uvádíme na trh nové produkty, navrhujeme a organizujeme teambuildingové aktivity a incentivní programy. To vše v Praze a v celé České republice.


Fuchs Event tým

Náš tým tvoří zkušení odborníci a projektoví manažeři s ukončeným vysokoškolským studiem v oborech ekonomika cestovního ruchu, marketing a eventový management. Vybraní projektoví manažeři pečují o naše klienty během celého projektu od konceptu až po jeho detailní vyúčtování – kreativně, spolehlivě a profesionálně.

Petra Franke, jednatelka

Petra FrankeVysokoškolské studium ekonomie, firemního managementu a cestovního ruchu na Vysoké škole dopravní v Drážďanech. V oboru incentivního, konferenčního a eventového managementu působí od roku 1992, deset let pracovala v Německu v několika renomovaných eventových agenturách. Spoluzakladatelka společnosti FUCHS Event v Praze. Odborné zkušenosti, perfektní němčina, absolutní spolehlivost, kreativita, organizační schopnost a vyhraněný smysl pro detail – to jsou atributy, které charakterizují její práci.

Joachim Fuchs, jednatel

Joachim FuchsSpolečník a jednatel FUCHS Event. Zakladatel a jednatel společnosti FUCHS congress + incentive GmbH v Drážďanech. Dlouholeté zkušenosti na poli eventového managementu a consultingu. Zodpovědný především za akviziční činnost u nových klientů. Zastupuje naši společnost při důležitých obchodních jednáních a uzavírání smluv v Německu, Rakousku a Švýcarsku.


Naše reference

Jsme vděční za stále se zvětšující okruh našich zákazníků, kteří k nám již přes 25 let nalézají cestu a věnují nám svoji důvěru. Jsme srdcaři a proto jsou pro nás spokojení klienti tou největší motivací. Níže naleznete některé vybrané reference z posledních let.

Reference a ohlasy klientů

Těšíme se na Vaši nezávaznou poptávku!