Incentiva v Praze a České republice

Odměňte Vaše zaměstnance a partnery nezapomenutelnými zážitky.

FUCHS Event – incentivní program vyladěný do nejmenších detailů

Pokud pro své zaměstnance, partnery či klienty plánujete incentivní akci, jste u nás správně. Agentura FUCHS Event patří mezi renomované incentivní agentury v Praze a v České republice.

Praha a její okolí patří mezi oblíbené a vyhledávané destinace pro nezapomenutelné incentivní programy. Korporátní klienti z celého světa zde obdivují jedinečnou atraktivitu pulzující metropole, působivou historii umocněnou zachovalými historickými památkami, všudypřítomným uměním, řemesly a tradicemi, které jsou známé po celém světě. V kombinaci s přátelskou mentalitou Čechů a jejich pohostinností, výbornou českou kuchyní (a světově proslulým pivem), výbornou dostupností a potřebnou infrastrukurou na té nejvyšší úrovni, různorodou nabídkou eventových lokací a incentivních aktivit splňuje Praha ty nejnáročnější předpoklady pro úspěšnou incentivní akci s udržitelným úspěchem.

Díky dlouholetým zkušenostem, výborné znalosti zdejší MICE infrastruktury a široké sítě spolehlivých a lety prověřených dodavatelů plánujeme a realizujeme pro naše klienty incentivu na míru. Spezializujeme se především na Prahu a její okolí, doma jsme ale i v ostatních regionech České republiky.

Naše láska k detailu je naší silnou stránkou. Profitujte i Vy z našich zkušeností a ušetřete si tak cenný čas a energii. Rádi pro Vás naplánujeme a zorganizujeme nezapomenutelný incentivní program , který bude šitý na míru dle Vaši představ a potřeb.Naše incentivní programy v Praze

 

Těšíme se na Vaši nezávaznou poptávku!