FUCHS Event – DMC Praha

FUCHS Event – Váš partner pro organizaci firemních a společenských akcí, konferencí a teambuildingu

FUCHS Event – záruka úspěchu Vaší akce

FUCHS Event se řadí mezi renomované DMC v Praze a České republice (destination management company, event management & production company). Na velmi profesionální úrovni zajišťujeme organizaci a produkci různých eventů, společenských a firemních akcí, galavečerů, kongresů, konferencí a mítinků a dále se zabýváme organizací incentivních a teambuildingových programů.

Poradenství, tvorba konceptů, vyhledávání vhodných eventových lokací, hotelů, restaurací a konferenčních center, audio-visuální návrhy, catering, transfery, zprostředkování umělců a moderátorů, organizace a koordinace eventů a projektový management, jsou naším denním chlebem.

Vaši firemní akci Vám rádi zorganizujeme tzv. na míru. Základem úspěšné spolupráce je důkladná analýza přání, představ a potřeb klienta spojená s informací o plánovaném rozpočtu, který má klient k dispozici. Na základě této analýzy vytvoříme prvotní, nezávaznou nabídku, která většinou obsahuje několik variant a možností, aby měl náš klient možnost výběru a předběžnou kalkulaci. V dalších krocích se tato nabídka precizuje (dle výběru klienta) až společně dojdeme ke konečnému řešení a závazné kalkulaci. Vše ostatní je již na nás – zajistíme optimální skladbu dodavatelského řetězce, veškerou logistiku příprav, časový harmonogram celé akce a nakonec i režii a bezproblémový proběh celého eventu (galavečera, tiskové konference, meetingu, konference, teambuildingu…). My se postaráme i o ty nejmenší detaily a Vy se tak můžete v klidu koncentrovat na Vaše hosty.

Snažíme se neustále se zlepšovat a jít s dobou. Sledujeme nové trendy, neúnavně hledáme a testujeme nové lokace a nové dodavatele, detailně mapujeme vývoj a všechny novinky v našem oboru.

Praha je naprosto nádherné, unikátní a živoucí město a je právem řazeno mezi nejkrásnější metropole světa. Prahu a její okolí známe jako své boty a našim klientům se vždy snažíme prezentovat toto charismatické a v kterémkoliv denním nebo ročním období krásné město v tom nejlepším možném světle a ukázat jim i ta místa a lokace, které by sami pravděpodobně neobjevili. To samé samozřejmě platí i o celé České republice.


DMC Praha – naše služby:

Těšíme se na Vaši nezávaznou poptávku!