Eventy

Profitujte z našich zkušeností. Naše eventy jsou vždy atraktivní, nápadité a promyšlené do nejmenších podrobností!

FUCHS Event – nezapomenutelné eventy na míru!

Eventový marketing se řadí v současné době k velmi efektivním marketingovým nástrojům a pozvánky na hodnotné akce či eventy dnes patří k naprostým společenským samozřejmostem.

Překvapte své zákazníky a partnery exkluzivním prostředím, poděkujte jim za dobrou spolupráci, prohlubte své dobré obchodní vztahy a navažte nové kontakty!

FUCHS Event přináší do firemních a společenských akcí své know-how, dlouholetou zkušenost a především funkční kreativitu.

Exkluzivní galavečer v honosném historickém paláci, moderní světelná párty a laser show v odsvěceném kostelním chrámu, vzrušující večer v mobilním kasínu, které pro Vás postavíme v bývalé tovární hale – všechny naše eventy jsou vždy atraktivní, nápadité a promyšlené do nejmenších podrobností.

Působivé lokace, kreativní osvětlení prostor a jejich výzdoba, exkluzivní catering a perfektní servis, nezapomenutelný program – to vše musí být do detailu perfektně naplánováno a připraveno.


Po analýze Vašeho zadání pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku. Nabídneme Vám vhodné a dostupné lokality, které Vám je v průběhu Vašeho rozhodování i fyzicky ukážeme a na místě Vám vysvětlíme všechny možnosti, které dané prostory nabízejí. Rádi Vás popoříme v kompletním plánování a organizaci celé akce, navrhneme celkový eventový koncept, vhodné osvětlení a ozvučení prostor, stavbu podia a dekorací, nabídneme cateringové řešení na míru a umělecký, doprovodný program. Samozřejmostí je detailní a závazná kalkulace všech nákladů a po úspěšné realizaci exaktní vyúčtování bez jakýchkoliv „překvapení“.

V den realizace Vaší akce bude náš tým včetně eventového manažera na místě jako první a bude dozorovat všechny přípravné práce a koordinovat veškeré dodavatele. Váš event budeme (nenápadně) režírovat a v zákulisí tahat za nitky tak, aby se pro Vaše hosty stala tato akce jedinečným a nezapomentutelným zážitkem.

Profitujte z našich zkušeností a ušetřete tak při organizaci Vaší firemní akce čas a náklady. Váš event pro Vás zorganizujeme na klíč, přesně dle Vašich představ a definovaného rozpočtu. FUCHS Event je garantem pro Váš úspěšný event.


Rádi pro Vás zorganizujeme:


Eventový management v Praze

Těšíme se na Vaši nezávaznou poptávku!